WYDARZENIA

1 urodziny Zaczarowanej Dorożki

8.04.2018 (niedziela)
 
 
 
 
Zapraszamy na kieliszek regionalnego cydru w akompaniamencie muzyki na żywo.
Mili goście, mija rok, od kiedy po raz pierwszy oficjalnie otworzyliśmy przed Wami drzwi Dorożki i wyruszyliśmy w kulinarną podróż w czasie, jak rzekło się mówić, zostawiając w tyle miejski zgiełk.
"Trwaj, chwilo, trwaj" chciałoby się rzec! Melodia unosząca się znad strun skrzypiec zaczaruje chwilę, zaś posmak cydru pobudzi wyobraźnię.
Już o godzinie 14:00 na jednym z przystanków dosiądzie się również Zaczarowany Wirtuoz, którego towarzystwo umilać będzie czas tego wyjątkowego popołudnia.
Serdecznie zapraszamy!
8.04.2018 r. w godzinach 14:00-17:00
Istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji stolików.

Zaczarowana Dorożka w top 10 najciekawszych restauracji w Lublinie!

 
"Piękne miejsce, które odwagą, ale i skromnością przebiło się na złotą dziesiątkę najciekawszych restauracji Lublina w 2017 roku. W menu można znaleźć m.in. schab dla Fiszera, śledzie dorożkarskie czy tort Fedora.
Fileciki z sardeli podane na chrupiącej chałce z oliwą i rukolą są świetne. Jak i Consomme wołowe. Jednym z najlepszych dań jest troć polska w sosie limonowym. Oraz pierogi z bryndzą i boczkiem." 
Ogromny zaszczyt.  :) Dzięki takim wyróżnieniom i ciepłym słowom, tym więcej w nas energii i zapału do pracy. Zawsze wkładamy całe serce w to co robimy, abyście Państwo w Zaczarowanej Dorożce odnaleźli magię, ciepło, jak również chwilę wytchnienia od codziennego tempa życia.
Do zobaczenia, mili goście! 
 

Wizyta Batsheva Dance Company

Ostatnio w podróż Zaczarowaną Dorożką wybrali się wybitni tancerze z Batsheva Dance Company. 
Ich wizyta to dla nas wielki zaszczyt i przyjemność!
 
Copyright ©2017 Zaczarowana Dorożka, All Rights Reserved.