WYDARZENIA

Zaczarowana Dorożka w top 10 najciekawszych restauracji w Lublinie!

 
"Piękne miejsce, które odwagą, ale i skromnością przebiło się na złotą dziesiątkę najciekawszych restauracji Lublina w 2017 roku. W menu można znaleźć m.in. schab dla Fiszera, śledzie dorożkarskie czy tort Fedora.
Fileciki z sardeli podane na chrupiącej chałce z oliwą i rukolą są świetne. Jak i Consomme wołowe. Jednym z najlepszych dań jest troć polska w sosie limonowym. Oraz pierogi z bryndzą i boczkiem." 
Ogromny zaszczyt.  :) Dzięki takim wyróżnieniom i ciepłym słowom, tym więcej w nas energii i zapału do pracy. Zawsze wkładamy całe serce w to co robimy, abyście Państwo w Zaczarowanej Dorożce odnaleźli magię, ciepło, jak również chwilę wytchnienia od codziennego tempa życia.
Do zobaczenia, mili goście! 
 

MAGICZNE WSPOMNIENIE

18.01 i 25.01 (Czwartek)
 
 
 
 
 
 
Ktoś kiedyś powiedział, że „Lublin jest miastem na tyle dużym, że można w nim z łatwością zniknąć. Jednocześnie jest miastem skrojonym na miarę, gdzie zawsze można spotkać kogoś znajomego”.
Ludzie „gubili się” w restauracjach, knajpach i lokalach o bardziej podejrzanym charakterze. 
Pewien Pan Hrabia postanowił odpocząć od rutyny życia na swym dworze i w karnawale wybrał się do miasta. Jego wizyta okaże się z pewnością odkrywcza, wszak nie każdy żyje tak dobrze, czyli ponad stan, i nie każdemu tak dobrze z „oczu patrzy”. 
Gąszcz malinowego chruśniaku to nie to samo co „miejska dżungla”, a miłość ma nieco tandetny charakter. Można także powiedzieć wprost – jest tania. Pan Hrabia postanowił z pewnością z tego skorzystać, wszak karnawał to najlepszy po temu czas.
Czy Pan Hrabia uniknie oszustwa ze strony Naciągacza? Czy ulegnie Pięknej Krystynie?
Tego i innych rzeczy dowiecie się Państwo w dwa styczniowe czwartki (18 i 25. 01. 2018r.).
Wsiądźcie razem z nami do „Zaczarowanej Dorożki” i przemierzcie miasto sprzed ośmiu dziesięcioleci.

Wizyta Batsheva Dance Company

Ostatnio w podróż Zaczarowaną Dorożką wybrali się wybitni tancerze z Batsheva Dance Company. 
Ich wizyta to dla nas wielki zaszczyt i przyjemność!
 
Copyright ©2017 Zaczarowana Dorożka, All Rights Reserved.